Home » Produkt » E-Blue

E-Blue

Pokazuje 1–25 z 76 wyników

Pokazuje 1–25 z 76 wyników


Zespół tworzący markę E-Blue po raz pierwszy przystąpił do prac w 1999 roku. Od tego momentu firma projektuje i wytwarza akcesoria komputerowe dla graczy, które powstają w kilku lokalizacjach m.in. W Nowym Jorku, Hong Kongu i Shenzhen. E-Blue dostarcza graczom innowacyjne myszki oraz podkładki do nich, słuchawki, klawiatury, a nawet fotele komputerowe. Misją firmy jest stałe doskonalenie sprzętu komputerowego oraz dostarczanie go w konkurencyjnych cenach graczom z całego świata. Wszystkie produkty wymienionej marki cechują się wysokim poziomem wytrzymałości, a także doskonałej jakości materiałami. Przedmioty produkowane przez E-Blue niejednokrotnie zachwycają konsumentów unikalnymi formami, co sprawia, że inspirują one wiele nowych trendów w branży sportów elektronicznych. Myszki komputerowe E-Blue bazują na niepowtarzalnych patentach jak najnowszej generacji czujniki optyczne i laserowe, czy dodatkowe mikroprocesory gamingowe poprawiające sprawność tego typu kontrolerów w bardzo szybkich grach. Klawiatury mechaniczne tego producenta to obecnie ścisła czołówka rynkowa. Najpopularniejsze serie produktowe firmy to Cobra, Mazer oraz Auroza. W kolekcjach E-Blue znajdziecie także niepowtarzalne produkty związane z bohaterami komiksów jak np. Iron Man, Hulk czy Kapitan Ameryka. W ramach jednej serii gracz może zafundować sobie komplet składający się z myszki, klawiatury i zestawu słuchawkowego o jednolitym wyglądzie zewnętrznym. Akcesoria E-Blue często dysponują funkcjonalnościami, na które nie można liczyć w sprzęcie innych producentów.

Myszki

E-Blue prezentuje myszki komputerowe w najróżniejszych wersjach oraz klasach cenowych. Wiele modeli zawiera specjalne komponenty wspomagające funkcje gamingowe, np. AVAGO Gaming Chip lub superszybkie przełączniki OMRON. Za ich precyzję i czas reakcji odpowiadają układy sensoryczne o niezwykle wyśrubowanych parametrach. Oprócz tradycyjnych serii jak Auroza, Mazer czy Cobra, w ofercie znajdziecie również wydania specjalne poświęcone bohaterom z gier komputerowych i komiksów. Myszki gamingowe E-Blue w bardzo dekoracyjny sposób wykorzystują zalety podświetlenia LED. Aktualnie w szczególności rekomendujemy modele E-Blue Mazer Pro oraz E-Blue Auroza Type IM. Z takimi akcesoriami sprawniej podbijecie świat sportów elektronicznych opartych o zasady FPS lub RPG.

Klawiatury

Ergonomiczne klawiatury dla graczy to także specjalność firmy E-Blue. Dla wygody bardzo precyzyjnie można zdefiniować wysokość ich podstawek. Oznaczenie klawiszy wykorzystuje technologię laserową, dzięki której trwałość nadruku została znacznie poprawiona. Wiele modeli jest wodoodpornych, co jest ważne dla osób lubiących delektować się napojami podczas gry. Aby w ekspresowym tempie realizować zamierzenia gracza, klawiatury uzupełnione zostały o technologię Anti-Ghosting. Oczywiście możecie w nich liczyć również na ciekawe podświetlenie, nakładki ABS na przełącznikach i klawisze przełamujące najbardziej ekstremalne bariery wytrzymałości. Marka ta produkuje wysoce cenione klawiatury mechaniczne. Z obecnych kolekcji gorąco polecamy produkty E-Blue Mazer.

Słuchawki

Design produktów audio firmy E-Blue jest bardzo efektowny i obfituje w futurystyczne kształty. Firma projektuje słuchawki dla graczy o nietuzinkowej estetyce, które robią imponujące wrażenie nie tylko dźwiękiem. Naturalnie wszystkie części odpowiadające za akustykę dobierane są na podstawie bardzo ścisłych kryteriów jakościowych. Znajdziecie tutaj nawet urządzenia w standardzie 7.1. W słuchawkach E-Blue instalowane są wydajne przetworniki oraz czułe mikrofony. Dostępne są one w wielu kolorach: czarnym, białym, zielonym, czerwonym, szarym, pomarańczowy, a nawet złotym. Gracze regularnie wykupują w ostatnim czasie wszystkie dostępne egzemplarze słuchawek E-Blue Cobra HS II. Popularność akcesoriów tej marki nieprzerwanie wzrasta, a jej oferta jest stale wzbogacana coraz to bardziej wyrafinowanym sprzętem gamingowym.