Home » Produkt » DXRacer

DXRacer

Znaleziono jeden produkt

Znaleziono jeden produkt


Najstarsza i najbardziej renomowana marka foteli dla graczy. Od 2003 roku DXRacer konsekwentnie podbija serca nie tylko graczy, ale również okazyjnych użytkowników komputerów. Firma skupia się na oryginalnych rozwiązaniach, które zagwarantują konsumentom wyroby najwyższej jakości. Wiele z innowacji stosowanych dzisiaj również przez inne firmy, po raz pierwszy zostało zaprezentowane przez DXRacer. Aktualne serie produktowe zawierają  szereg zupełnie nowych patentów, które są stosowane wyłącznie przez tego producenta. Fotele DXRacer posiadają wyższe oparcia, niż podobne produkty konkurencyjnych marek, co przekłada się na jeszcze lepszą ochronę kręgosłupa. Producent ten z ogromną dbałością troszczy się o zdrowotne zalety swoich krzeseł obrotowych. Mają one sprawiać, że ich użytkownicy nawet podczas długich sesji komputerowych nie będą odczuwać dyskomfortu ani narażać swojego ciała na przemęczenie. DXRacer aktywnie wspiera rozwój branży sportów elektronicznych. Marka jest oficjalnym sponsorem takich drużyn jak Ninjas in Pyjamas, Copenhagen Wolves, Natus Vincere czy Team Envyus. Należy ona także do grona sponsorów takich wydarzeń jak Major League Gaming czy World Cyber Arena. Na podstawie doświadczeń profesjonalnych graczy w ekstremalny sposób eksploatujących swoje fotele komputerowe, firma modyfikuje swoje fotele, aby jeszcze bardziej podnieść ich funkcjonalność. Fotele dla graczy marki DXRacer to czołówka rynkowa, jeśli chodzi o tego rodzaju wyposażenie stanowisk komputerowych. Sklep Gamera jest oficjalnym partnerem DXRacer na terytorium Polski.

Innowacyjnymi rozwiązaniami, na które możecie liczyć w krzesłach komputerowych tej firmy są między innymi: podłokietniki 4D oraz 3D, pokrywa oparcia w formie tarczy ochronnej, powiększone kółka oraz dodatkowe poduszki pod plecy i szyję. Nawet tak banalny element jak aluminiowa podstawa zyskuje u tego producenta oryginalne kształty. Technika ukryta wewnątrz każdego fotela została rozlegle przetestowana. Mechanizmy kontroli ustawień proponowane przez DXRacer nigdy nie zacinają się, nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych i dają ogromny wpływ na konfigurację produktu. Poszczególne modele zostały zróżnicowane pod względem rozmiarów, funkcjonalności oraz zastosowanych dekoracji. Firma produkuje także wersje foteli gamingowych dedykowane poszczególnym drużynom sportów elektronicznych.

Proponowane modele

Czołowe serie produktowe prezentowanej firmy to obecnie Formula, Drifting, Iron, Racing, Classic oraz King. DXRacer bez wątpienia pozostaje kluczową marką, jeśli chodzi o duży wybór ekskluzywnych foteli dla graczy. Każda z serii dostępna jest w szerokiej palecie barw. Jeśli szukasz modelu nie znajdującego się w aktualnej ofercie naszego sklepu, nie wahaj się zapytać nas o indywidualną ofertę na taki produkt.

Classic CE120 – jedyny model z wbudowanym zagłówkiem. Masywny fotel o dużym poziomie stabilności. Większe kółka i podłokietniki 3D. Stworzony dla użytkowników mierzących od 165cm do 185cm. Limit wagi: 110kg.

Drifting DF166 / DE02 / DE03 / DF61 – krzesła dla nabywców o wzroście do 180cm. Cechują się dłuższym siedziskiem niż większość modeli. Oprócz skóry syntetycznej, oferują dodatkowy rodzaj obicia materiałowego. Jedyna seria dostępna w wersja trójkolorowych. Limit obciążenia wynosi równe 100 kilogramów. Dawna nazwa: Seria D.

Formula FL08 / FD99 / FD01 – seria głównie kierowana do konsumentów o wzroście średnim. Fotele z limitem obciążenia do 100kg. Modele dostępne w wielu kombinacjach kolorystycznych. Oparcie obniżane do pozycji półleżącej. Od wielu lat numer 1 sprzedaży w całym wachlarzu krzeseł DXRacer. Najwierniejsze odwzorowanie siedzenia stosowanego w autach wyścigowych. Poprzednia nazwa kolekcji: Seria F.

Iron IS11 / IS166 – rekomendowany wzrost w przedziale od 175 do 195 centymetrów. Maksymalna waga: 130kg. Podłokietniki 4D – ogromna dowolność wyboru ustawień. Oparcie o kształcie identycznym jak w serii Drifting, lecz w wyraźnie powiększonym rozmiarze. Model dostępny wyłącznie z obiciami ze skóry PU. Zaprojektowany w ostatnich latach.

King KS06 / KS57 – drugi co do wielkości fotel tej marki. Jego gabaryty kwalifikują go dla osób mierzących od 180cm do 200cm. Podobnie jak Iron dysponuje podłokietnikami 4D. Kółka o większej średnicy niż w standardowym wyposażeniu. Fotel gamingowy dla osób o rozłożystych barkach. Podwyższony limit wagi: do 150 kilogramów. Wcześniejsza nazwa: Seria K.

Racing RZ0 / RW0 / RW01 – zalecana dla konsumentów pomiędzy 175cm a 195cm. Dopuszczalna waga: 100kg. Obok DXRacer Drifting, druga seria produkowana zarówno z obiciami materiałowymi jak i skórzanymi. Wszystkie wersje oferują podłokietniki 3D. Kształt oparcia jak w serii Formula, lecz o większych gabarytach. Dekoracyjny pasek na podstawie fotela, wykonany w indywidualnym kolorze. Poprzednie nazewnictwo: Seria R.

Racing Shield RM1 – alternatywna wersja foteli Racing, w której zastosowano pokrywę oparcia o unikatowym wyglądzie. Jedyna seria posiadająca tę intrygującą część zwaną przez producenta „tarczą”. Wykorzystuje podłokietniki w opcji 3D. Zalecany wzrost osoby siedzącej to 175-195cm. Max. obciążenie: 100 kilogramów. Najnowsza seria produktowa opisywanej firmy.

Tank TC29 – seria w rozmiarze XXL, największy fotel dla gracza. Jednocześnie gwarantuje on najwyższy limit wagi spośród wszystkich modeli, maksymalnie aż 200 kilogramów. Podłokietniki w wersji 4D. Model dostarczany jest z dwoma podnośnikami gazowymi o różnej wysokości, ale jednakowej wytrzymałości. Tank dedykowany jest użytkownikom mierzącym od 180 do 210 centymetrów.