Home » Produkt » Biurka dla graczy

Pokazuje wszystkie 20 wyników

Pokazuje wszystkie 20 wyników

 

BIURKA KOMPUTEROWE DLA GRACZY

Oprócz wyszukanego fotela gamingowego, ambitny gracz potrzebuje na swoim stanowisku również optymalnego biurka komputerowego. Zwyczajne biurka prezentowane w sklepach z meblami coraz rzadziej spełniają rosnące oczekiwania e-sportowców. Dlatego coraz więcej firm tworzy wyspecjalizowane konstrukcje, które mają służyć do rozmieszczenia monitorów oraz akcesoriów komputerowych na stanowisku dla gracza. Posiadają one specjalne miejsca na okablowanie, systemy montażowe dla wyświetlaczy oraz mechanizmy zmiany wysokości. Górna powierzchnia takich mebli często pokryta jest materiałem antypoślizgowym, a niektóre modele służą nawet zintegrowanymi podkładkami pod myszy komputerowe. Niejednokrotnie meble takie podzielone są na moduły, aby umożliwić ich szybkie rozłożenie, a tym samym zapewnić łatwy transport na turnieje lub imprezy LAN. Biurka dla graczy dostępne są w różnych kolorach, aby móc dopasować je do barw posiadanego fotela komputerowego lub koloru podświetlenia zastosowanego w posiadanym sprzęcie gamingowym. Dominującym produktem tego rodzaju są w tym momencie produkty z kolekcji Arozzi Arena Gaming Desk. Sklep Gamera proponuje je we wszystkich dostępnych wersjach. Drugą liczącą się marką, która oferuje ergonomiczne biurka komputerowe dla graczy, jest firma E-Blue, która dała się już poznać jako zaufany dostawca wielu innych akcesoriów gamingowych. Biurko dla gracza marki E-Blue dysponuje własnym podświetleniem oraz wyodrębnionymi przestrzeniami na myszkę i klawiaturę, co jest dużym plusem w przypadku takich konstrukcji. Najmodniejszą nowością są meble marki Ultradesk, wśród których hitem sprzedażowym jest seria GT. Porządne biurko komputerowe jest spektakularnym ukoronowaniem pracy włożonej w budowę nowego stanowiska do gier.

AROZZI – biurka dla gracza importowane ze Szwecji. Topowa jakość i niepowtarzalne pomysły, które rewelacyjnie funkcjonują w praktyce, jak np. gruba i wytrzymała podkładka zakrywająca cały blat. Mimo, że produkty składają się z dosyć prostych elementów, odpowiednio wyważona kombinacja części sprawia, że meble są diabelnie użyteczne. Biurko gamingowe z serii Arena to numer jeden wśród klientów dzielących na jednym komputerze pracę z zabawą. Ponadto seria ta oferuje najszersze pulpity.

ULTRADESK – polska marka z wielkimi aspiracjami technologicznymi. Jeśli interesują was progresywne kształty, na pewno znacie już biurka gamingowe z charakterystycznym znakiem UD. Żadna inna marka, nie potrafi komponować tak efektownych systemów LED RGB do podświetlenia nóg i pulpitu. Podczas gdy inni producenci głównie wykorzystują ramy stalowe, polska firma stworzyła szkielet, który jest kombinacją stali i polerowanego aluminium. Marka wyprzedziła zdecydowanie wszystkich konkurentów pod względem nośności deklarowanej dla pulpitów. Nie da się ukryć, że nikomu nie udało się stworzyć podobnego stylu. Dotychczas firma przedstawiła modele Action, GT i Space. Każde biurko dla graczy od ULTRADESK było nagradzane za ergonomiczną stylistykę na międzynarodowych targach designu.